Ciekawe seriale 2019 – to warto zobaczyć

Wolny czas możemy spędzać na wiele sposobów, jednak bardzo często królują seriale. Mowa tu nie tylko o popularnych rodzimych produkcjach, które ciągną się latami i których fabuła nie jest interesująca. Dobry serial w dzisiejszych czasach to zaskakująca produkcja złożona czasem tylko z kilku sezonów, która wciąga odbiorcę bardziej niż dobra książka. Zatem co warto zobaczyć wśród najnowszych propozycji seriali w 2019 roku?

ciekawe seriale

The OA – nowy sezon przed nami

The OA to serial zaliczany do świata fantasy, gdzie tajemnicza bohaterka o imieniu Prairie wraca, a widz musi zrozumieć, kim dokładnie jest i o co właściwie chodzi w tej historii. Niezwykłe zdolności tej młodej kobiety sprawiają, iż każdy widz w tym przypadku balansuje na granicy snu i ale jednocześnie i jawy, wszystko co realne miesza nam się z nadnaturalnymi zjawiskami. Doskonała gratka dla fanów gatunku science fiction, serial otrzymał 7,2 gwiazdki na 10.

Jane the Virgin – kolejna odsłona wspaniałej przygody

Jane the Virgin to ostatni sezon historii o szalonej Jane, która na początku w niecodzienny sposób zaszła w ciążę. Jednakże ciąża w ogóle nie była planowana. Jest to zabawna i jednocześnie wzruszająca opowieść, która w doskonały sposób łączy różne gatunki. Jest to komedia, jednak z kryminalnym wątkiem w tle. Spodoba się osobom, które nie lubią standardowych śmiesznych komedii. Serial otrzymał 7,5 gwiazdek na 10.

Hanna – wiosenna nowość

Hanna to nowość, gdzie polska aktorka Joanna Kulig wcieliła się w matkę tytułowej bohaterki. Cały serial opowiada o dziewczynce wychowywanej w niecodziennych okolicznościach, która zmienia się w doskonałą zabójczynię. Inspiracją do powstania tej produkcji był film pochodzący z 2011 roku Joego Wrighta o tym samym tytule. Jest to z pewnością propozycja dla widzów ceniących kino akcji, serial otrzymał 6,4 gwiazdek na 10.

Osmosis – to warto obejrzeć

Osmosis to Netflixowa produkcja, w których na warsztat brana jest randkowa aplikacja, której zadaniem w świecie niedalekiej przyszłości jest łączyć ludzi w pary. Cały sezon jest poświęcony dokładnie takiemu programowi. Jednak  dane według których aplikacja łączy pary, pobierane są nie tylko z naszych wyborów, czy też zachowań, ale z naszego mózgu. Czy ta technologia zadziała? Jest to doskonały serial dla osób lubiących gatunek science fiction, serial otrzymał 6,7 gwiazdek na 10.

Gomorra – dla fanów mafijnych porachunków

Historia oparta jest na faktach, dzięki temu każdy widz może zupełnie inaczej odbierać ten serial. Scenariusz do serialu Gomorra powstał na bazie książki Roberto Saviano, która nosi ten sam tytuł. W książce opisywane były mechanizmy działania kamorry. Historia dzieje się w Neapolu i opowiada dzieje włoskiej rodziny Savastano, wokół której została stworzona rodzina mafijna. Jednakże jeden z ważniejszych członków wspomnianego gangu chce zacząć działać tylko na własną rękę, a to może skończyć się tragicznie. Jest to serial dla każdego fana kina akcji, otrzymał 8,5 gwiazdek na 10.

Ciekawe seriale to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu. W szczególności, gdy za oknem pogoda nie jest ciekawa lub też, gdy chcemy w końcu odpocząć od ciężkiej pracy. Serial z wciągającą fabułą może stanowić dla nas niejako lek na całe zło. Jest to nie doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu samemu lub z najbliższymi. Obecnie oglądanie seriali jest bardzo popularne, a do wyboru mamy coraz to nowsze tytuły. Jest to doskonała rozrywka w szczególności dla tych, który kochają niedopowiedziane historie. W przeciwieństwie do dobrego filmu, serial nie zakończy się po godzinie lub dwóch. Póki sezon naszego ulubionego serialu się nie skończy, możemy stale powracać do tej fascynującej historii, przenosząc się za każdym razem w inny świat.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.