PKO Silesia Marathon 2016 – trasa biegu oraz informacje dla zawodników i kibiców

PKO Silesia Marathon 2016 – trasa biegu oraz informacje dla zawodników i kibiców

Źródło: https://silesiamarathon.pl

Chcesz zostać zawodnikiem PKO Silesia Marathon? A może będziesz kibicował na tegorocznym maratonie na Śląsku? Sprawdź, co czeka Cię w Strefie Zawodnika i w Strefie Kibica na PKO Silesia Marathon 2016! Wydarzenie odbędzie się już 2 października 2016 roku!

Strefa Kibica PKO Silesia Marathon 2016

Jesteś fanem biegania? A może ktoś z Twoich znajomych bierze udział w maratonie i chcesz mu kibicować? Przyjdź do Strefy Kibica! Oprócz wielkich emocji towarzyszących temu wydarzeniu, możesz zgarnąć ciekawe nagrody za kibicowanie! Wystarczy, że Ty i Twoja ekipa weźmiecie udział w organizowanym przez Urząd Miasta Katowice Konkursie Kibica. Potrzebne Ci będzie tylko:

  1. Stworzenie własnej ekipy, która będzie gorąco dopingowała zawodników podczas imprezy sportowej.
  2. Przyjście na PKO Silesia Marathon 2016 i kibicowanie uczestnikom biegu.
  3. Wygranie atrakcyjnych nagród!

Maraton ten jest znany z najlepiej kibicujących mieszkańców aglomeracji Śląskiej. Dołącz i Ty do Strefy Kibiców w tegorocznym maratonie!

Strefa Zawodnika PKO Silesia Marathon 2016

Chcesz wziąć udział w PKO Silesia Marathon jako zawodnik? Nic prostszego! Wystarczy wejść na stronę https://silesiamarathon.pl i dokonać rejestracji!

Już niespełna 3800 osób zapisało się na bieg w maratonie. Z tego ponad 1400 stanowią mężczyzni oraz nieco ponad 210 kobiet. Wiek – bez ograniczeń! Wystarczy mieć ukończone 18 lat. W maratonie biorą udział zarówno biegacze 20-letni, jak również 70-letni. Największą grupę zawodników stanowią uczestnicy w wieku 30-50 lat. Jeśli więc lubisz biegać i sprawia Ci to radość, dołącz do grona zawodników biorących udział w największym sportowym wydarzeniu na Śląsku! Start biegu nastąpi o godzinie 9:00.

A może lubisz pomagać innym? W takim razie możesz dołączyć do PKO Silesia Marathon jako wolontariusz. Czeka Cię wiele korzyści z odbytego tam wolontariatu. Nie ważne, czy będziesz kibicem, wolontariuszem czy zawodnikiem – ważne, że tam będziesz! Jak powszechnie wiadomo – sport to samo zdrowie! Widzimy się na maratonie! 🙂

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.